O nás

Informace o společnosti

DURACELL

DuracellDirect je provozovaný držitelem licence Duracell: PSA Parts Ltd, která je vedoucím dodavatelem baterií, adapterů a nabíječek v rámci Evropy. Máme zkušenost více než 15 let a proto též silné vztahy s výrobci baterií a příslušenství, včetně společnosti Duracell. Dodáváme produkty značky Duracell, OEM a kompatibilní verze vysoké kvality. Tyto jsou 100% kompatibilní a mají záruku 1 rok až 3 roky v závislosti na výrobci. DuracellDirect dodává zákazníkům v rámci celé Evropy, včetně distributorů a dealerů.

Duracell Direct je obchodní název: PSA Parts Ltd. Sídlo: 2 Prince Georges Road, Londýn, Spojené království, SW19 2PX. Kancelář EU: DuracellDirect, Bovendijk 216, 3045 PD Rotterdam. Číslo společnosti ve Velké Británii: 03544196. • Kontakt

Naším cílem je poskytnout kompletní řadu řešení pro nabíjení Vašich přenosních zařízení - včetně notebooků, digitálních fotoaparatů, kamer, osobních DVD MP3 a videopřehrávačů, Smartphone a PDA. Dodáváme jenom kvalitní produkty s nejlepším možním servisem. Jestli neco v naší široké nabídce nenajdete, prosím kontaktujte náš prodejní tým.

DURACELL je registrovaná ochranná známka společnosti Duracell Batteries BV a Duracell U.S. Operations, Inc., její použití chrání licence. Všechny práva výrobce jsou vyhrazené. Další informace na našich internetových stránkách jsou majetkem DuracellDirect a mohou být použity pouze s naším písemným souhlasem.

Společnost s BSI certifikaci a ISO9001 kvalifikaci. Naše společnost je držitelem BSI certifikace a má kvalifikaci ISO9001.
Záruka Výrobce Všechny naše produkty mají záruku výrobce a jsou 100% kompatibilní.
call-now
Kontakt 225 986 578 (pouze anglicky)