Doručení, Reklamace a Zrušení objednávky

Coronavirus Update

Due to the ongoing issues with COVID-19 the wellbeing of our customers is a top priority and all the necessary precautions are being put in place to ensure the safety of our customers within the delivery process (including throughout our warehouse). All orders are shipping as normal during this time, with contact free delivery as standard.

Informace o Doručení

 • Objednávky obdržené do 16.00 hod britského času (u výrobků skladem) budou obvykle odeslané v tentýž pracovní den.
 • Doručení zdarma v rámci Spojeného království je obvykle odesíláno standardní poštou a je běžně dodáváno během 5 pracovních dní. Expresní dodávka v rámci Spojeného království je odesílána další pracovní den.
 • Doručení prostřednictvím Free Super Saver do evropských destinací obvykle trvá 2 až 3 týdny. Expresní doručení 1-3 pracovní dny.
 • Doručení produktů obsahující nebezpečné materiály, jako například Lithium-Metal (ne Li-Ion), do většiny evropských destinací, trvá obvykle 3-6 dnů.
 • Jestliže potřebujete rychlejší nebo zvláštní způsob doručení, prosím kontaktujte Zákaznické oddělění .
Doručení, Reklamace a Zrušení objednávky

Záruka

Všechny produkty na naší stránce jsou nové s nejméně 1-roční zárukou od výrobce platné na výrobní chyby od datumu prodeje. Poskytujeme také 3-letou záruku od výrobce na téměř všechny produkty značky Duracell. Díly mnoholetým zkušenostem a silným vztahům s dodavateli garantujeme, že naše produkty jsou 100% kompatibilní a při reklamaci poskytujeme výměnu nebo vrácení peněz.


Reklamace zboží

Přejete-li si zboží vrátit, je zapotřebí jej vrátit zpět na naši adresu. Kontaktujte prosím naše zákaznické oddělení se žádostí o RMA.

Poznámka: Nepoužité zboží lze vrátit do 4 týdnů a žádad o vrácení peněz, za předpokladu, že zboží je v originálním balení, nepoškozené a tedy vhodné pro další prodej. Po 4 týdnech je možná pouze výměna, není-li zboží vadné. Ve speciálních případech může být zákazník povinen zaplatit skladový poplatek.

Žádost o vrácení zboží lze podat online, nebo prostřednictvím zákaznického oddělení:

Podat žádost o vrácení zboží:

 1. Přihlaste se do Vašeho účtu (viz. výše)
 2. Nahlédněte Vaše objednávky a kliknutím na referenční číslo zvolte objednávku, kterou si přejete vrátit.
 3. Na stránce objednávek je odkaz na vrácení zboží. Klikněte na odkaz a pokračujte podle instrukcí.
 4. Na konci tohoto procesu obdržíte referenční číslo vrácenky - RMA a instrukce pro vrácení zboží.

Alternativně, kontaktujte naše zákaznické oddělení s žádostí o vrácení zboží:

 1. Zaslat email na •Zákaznické oddělení a udejte referenční číslo Vaší objednávky (např. DUR12345), důvod k vrácení a zda-li žádate o výměnu, nebo vrácení peněz.
 2. Naše zákaznické oddělení Vás bude kontaktovat zpět s referenčním RMA (Returned Merchandise Authorisation) číslem.
 3. Zboží prosím zašlete na níže uvedenou adresu a ujistěte se že referenční RMA číslo je viditelně napsané na vnější straně balíku:

  DuracellDirect - Returns Dept. 
  Bovendijk 216, 
  3045 PD Rotterdam

Jakmile zásilku obdržíme, zašleme Vám náhradu, nebo vystavíme kredit a vrátíme Vám peníze.


Zrušení objednávky

Veškeré naše produkty máte právo vrátit zpět k nám do 7 pracovních dnů od datumu doručení.

Při vrácení zboží doporučujeme, pro Vaši vlastní ochranu, balík zasílat registrovanou poštou. Zboží musí být zaslané v dobré kondici a originálním balení. Po obdržení zboží Vám budou vrácené peníze, ale za poštovné zpět k nám zákazník zodpovídá sám.